Labor AD102300 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 23.0x155/253 mm afgedraaid 13 mm etui AD102300-1TS
Artikelnummer: W50300293
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
  • Labor
  • Type AD102300
  • AD102300-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD102300
  • AD102300-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 13 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD102300-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 23.0 mm
Totale lengte (l1) 253 mm
Werklengte (l2) 155 mm