Labor AK001020 metaalboor DIN 338 HSS-Co Cobalt 5 % 10.2x87/133 mm etui AK001020-1TS
Artikelnummer: W50300540
  • Metaalboor DIN 338 Cobalt 5 %
  • Labor
  • Type AK001020
  • AK001020-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AK001020
  • AK001020-1TS
  • HSS Cobalt 5 % metaalboren zijn vervaardigd uit hoogwaardig gelegeerd sneldraaistaal
  • Hierdoor hebben de boren in combinatie met snijolie een zeer lange levensduur
  • Aansluiting: Cylindrisch
  • Materiaal: HSS-Co5 %
  • Snijhoek: 135 graden Splitpoint
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AK001020-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 Cobalt 5 %
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 10.2 mm
Totale lengte (l1) 133 mm
Werklengte (l2) 87 mm