Labor AK001100 metaalboor DIN 338 HSS-Co Cobalt 5 % 11.0x94/142 mm etui AK001100-1TS
Artikelnummer: W50300544
  • Metaalboor DIN 338 Cobalt 5 %
  • Labor
  • Type AK001100
  • AK001100-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AK001100
  • AK001100-1TS
  • HSS Cobalt 5 % metaalboren zijn vervaardigd uit hoogwaardig gelegeerd sneldraaistaal
  • Hierdoor hebben de boren in combinatie met snijolie een zeer lange levensduur
  • Aansluiting: Cylindrisch
  • Materiaal: HSS-Co5 %
  • Snijhoek: 135 graden Splitpoint
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AK001100-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 Cobalt 5 %
Verpakking Etui
Diameter (d) 11.0 mm
Totale lengte (l1) 142 mm
Werklengte (l2) 94 mm