Labor AK001450 metaalboor DIN 338 HSS-Co Cobalt 5 % 14.5x114/169 mm etui AK001450-1TS
Artikelnummer: W50300558
  • Metaalboor DIN 338 Cobalt 5 %
  • Labor
  • Type AK001450
  • AK001450-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AK001450
  • AK001450-1TS
  • HSS Cobalt 5 % metaalboren zijn vervaardigd uit hoogwaardig gelegeerd sneldraaistaal
  • Hierdoor hebben de boren in combinatie met snijolie een zeer lange levensduur
  • Aansluiting: Cylindrisch
  • Materiaal: HSS-Co5 %
  • Snijhoek: 135 graden Splitpoint
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AK001450-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 Cobalt 5 %
Verpakking Etui
Diameter (d) 14.5 mm
Totale lengte (l1) 169 mm
Werklengte (l2) 114 mm