Labor AL000475 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 4.75x47/80 mm etui AL000475-1TS
Artikelnummer: W50300667
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL000475
  • AL000475-1TS
  • Merk Labor
  • Type AL000475
  • AL000475-1TS
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL000475-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 4.75 mm
Totale lengte (l1) 80 mm
Werklengte (l2) 47 mm