Labor AL000825 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 8.25x57/117 mm etui AL000825-1TS
Artikelnummer: W50300750
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL000825
  • AL000825-1TS
  • Merk Labor
  • Type AL000825
  • AL000825-1TS
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL000825-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 8.25 mm
Totale lengte (l1) 117 mm
Werklengte (l2) 57 mm