Labor AL001040 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 10.4x87/133 mm etui AL001040-1TS
Artikelnummer: W50300802
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL001040
  • AL001040-1TS
Beschrijving
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Merk Labor
  • Type AL001040
  • AL001040-1TS
  • HSS Geslepen metaalboren zijn vervaardigd uit hoogwaardig sneldraaistaal
  • Hierdoor hebben de boren in combinatie met snijolie een zeer lange levensduur
  • Aansluiting: Cylindrisch
  • Materiaal: HSS-G
  • Snijhoek: 118 graden Splitpoint
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL001040-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 10.4 mm
Totale lengte (l1) 133 mm
Werklengte (l2) 87 mm