Labor AL001070 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 10.7x94/142 mm etui AL001070-1TS
Artikelnummer: W50300808
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL001070
  • AL001070-1TS
  • Merk Labor
  • Type AL001070
  • AL001070-1TS
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL001070-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 10.7 mm
Totale lengte (l1) 142 mm
Werklengte (l2) 94 mm