Labor AL001080 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 10.8x94/142 mm etui AL001080-1TS
Artikelnummer: W50300812
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL001080
  • AL001080-1TS
  • Merk Labor
  • Type AL001080
  • AL001080-1TS
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL001080-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 10.8 mm
Totale lengte (l1) 142 mm
Werklengte (l2) 94 mm