Labor AL001120 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 11.2x94/142 mm etui AL001120-1TS
Artikelnummer: W50300820
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL001120
  • AL001120-1TS
  • Merk Labor
  • Type AL001120
  • AL001120-1TS
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL001120-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 11.2 mm
Totale lengte (l1) 142 mm
Werklengte (l2) 94 mm