Labor AN904450 metaalboor DIN 345 HSS-G geslepen MK4 44.5x210/359 mm koker AN904450-1KO
Artikelnummer: W50301024
  • Metaalboor DIN 345 geslepen
  • Labor
  • Type AN904450
  • AN904450-1KO
  • Merk Labor
  • Type AN904450
  • AN904450-1KO
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AN904450-1KO
Verpakking Koker
Diameter (d) 44.5 mm
Totale lengte (l1) 359 mm
Werklengte (l2) 210 mm