Labor AN906500 metaalboor DIN 345 HSS-G geslepen MK5 65.0x245/432 mm koker AN906500-1KO
Artikelnummer: W50301050
  • Metaalboor DIN 345 geslepen
  • Labor
  • Type AN906500
  • AN906500-1KO
Beschrijving
  • Metaalboor DIN 345 geslepen
  • Merk Labor
  • Type AN906500
  • AN906500-1KO
  • HSS Geslepen metaalboren zijn vervaardigd uit hoogwaardig sneldraaistaal
  • Hierdoor hebben de boren in combinatie met snijolie een zeer lange levensduur
  • Materiaal: HSS-G
  • Snijhoek: 118 graden
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AN906500-1KO
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 345 geslepen
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Koker
Diameter (d) 65.0 mm
Totale lengte (l1) 432 mm
Werklengte (l2) 245 mm