Artikelnummer: W50301397
  • Metaalboor DIN 338 geslepen TiN gecoat
  • Labor
  • Type AT001000
  • AT001000-5BAG
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AT001000
  • AT001000-5BAG
  • HSS Geslepen metaalboren zijn vervaardigd uit hoogwaardig sneldraaistaal
  • De Titanium-Nitride (TiN) coating zorgt ervoor dat de boor minder snel warmloopt
  • Hierdoor hebben de boren in combinatie met snijolie een zeer lange levensduur
  • Aansluiting: Cylindrisch
  • Materiaal: HSS-G
  • Snijhoek: 118 graden Splitpoint
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AT001000-5BAG
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen TiN gecoat
Minimum besteleenheid 1 set
Inhoud 5 stuks
Verpakking PVC zakje
Diameter (d) 10.0 mm
Totale lengte (l1) 133 mm
Werklengte (l2) 87 mm