Labor AN904600 metaalboor DIN 345 HSS-G geslepen MK4 46.0x215/364 mm koker AN904600-1KO
Artikelnummer: W50304200
  • Metaalboor DIN 345 geslepen
  • Labor
  • Type AN904600
  • AN904600-1KO
  • Merk Labor
  • Type AN904600
  • AN904600-1KO
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AN904600-1KO
Verpakking Koker
Diameter (d) 46.0 mm
Totale lengte (l1) 364 mm
Werklengte (l2) 215 mm