Labor AL001270 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 12.7x101/151 mm etui AL001270-1TS
Artikelnummer: W50304296
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL001270
  • AL001270-1TS
  • Merk Labor
  • Type AL001270
  • AL001270-1TS
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL001270-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 12.7 mm
Totale lengte (l1) 151 mm
Werklengte (l2) 101 mm