Labor AA001250 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 12.5x101/151 mm etui AA001250-1TS
Artikelnummer: W50304323
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst
  • Labor
  • Type AA001250
  • AA001250-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AA001250
  • AA001250-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch
  • Materiaal: HSS-R
  • Snijhoek: 118 graden
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AA001250-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 12.5 mm
Totale lengte (l1) 151 mm
Werklengte (l2) 101 mm