Labor AA001300 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 13.0x101/151 mm etui AA001300-1TS
Artikelnummer: W50304324
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst
  • Labor
  • Type AA001300
  • AA001300-1TS
  • Merk Labor
  • Type AA001300
  • AA001300-1TS
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AA001300-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 13.0 mm
Totale lengte (l1) 151 mm
Werklengte (l2) 101 mm