Labor AD001300 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 13.0x101/151 mm afgedraaid 10 mm etui AD001300-1TS
Artikelnummer: W50304344
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
  • Labor
  • Type AD001300
  • AD001300-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD001300
  • AD001300-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 10 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD001300-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 13.0 mm
Totale lengte (l1) 151 mm
Werklengte (l2) 101 mm