Labor AD001750 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 17.5x130/195 mm afgedraaid 10 mm etui AD001750-1TS
Artikelnummer: W50304347
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
  • Labor
  • Type AD001750
  • AD001750-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD001750
  • AD001750-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 10 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD001750-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 17.5 mm
Totale lengte (l1) 195 mm
Werklengte (l2) 130 mm