Labor AD101700 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 17.0x125/185 mm afgedraaid 13 mm etui AD101700-1TS
Artikelnummer: W50304351
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
  • Labor
  • Type AD101700
  • AD101700-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD101700
  • AD101700-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 13 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD101700-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 17.0 mm
Totale lengte (l1) 185 mm
Werklengte (l2) 125 mm