Labor AL000225 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 2.25x27/53 mm 10 stuks koker AL000225-10KO
Artikelnummer: W50304707
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL000225
  • AL000225-10KO
Beschrijving
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Merk Labor
  • Type AL000225
  • AL000225-10KO
  • HSS Geslepen metaalboren zijn vervaardigd uit hoogwaardig sneldraaistaal
  • Hierdoor hebben de boren in combinatie met snijolie een zeer lange levensduur
  • Aansluiting: Cylindrisch
  • Materiaal: HSS-G
  • Snijhoek: 118 graden Splitpoint
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL000225-10KO
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 set
Inhoud 10 stuks
Verpakking Koker
Diameter (d) 2.25 mm
Totale lengte (l1) 53 mm
Werklengte (l2) 27 mm