Labor AL000525 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 5.25x52/86 mm 10 stuks koker AL000525-10KO
Artikelnummer: W50304743
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL000525
  • AL000525-10KO
  • Merk Labor
  • Type AL000525
  • AL000525-10KO
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL000525-10KO
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 set
Inhoud 10 stuks
Verpakking Koker
Diameter (d) 5.25 mm
Totale lengte (l1) 86 mm
Werklengte (l2) 52 mm