Labor AL000825 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 8.25x57/117 mm 5 stuks koker AL000825-5KO
Artikelnummer: W50304779
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL000825
  • AL000825-5KO
  • Merk Labor
  • Type AL000825
  • AL000825-5KO
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL000825-5KO
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 set
Inhoud 5 stuks
Verpakking Koker
Diameter (d) 8.25 mm
Totale lengte (l1) 117 mm
Werklengte (l2) 57 mm