Labor AL001220 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 12.2x101/151 mm 5 stuks koker AL001220-5KO
Artikelnummer: W50304826
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL001220
  • AL001220-5KO
  • Merk Labor
  • Type AL001220
  • AL001220-5KO
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL001220-5KO
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 set
Inhoud 5 stuks
Verpakking Koker
Diameter (d) 12.2 mm
Totale lengte (l1) 151 mm
Werklengte (l2) 101 mm