Labor AA001350 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 13.5x108/160 mm 5 stuks koker AA001350-5KO
Artikelnummer: W50304953
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst
  • Labor
  • Type AA001350
  • AA001350-5KO
  • Merk Labor
  • Type AA001350
  • AA001350-5KO
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AA001350-5KO
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst
Minimum besteleenheid 1 set
Inhoud 5 stuks
Verpakking Koker
Diameter (d) 13.5 mm
Totale lengte (l1) 160 mm
Werklengte (l2) 108 mm