Kobout 2933EV08100 zeskanttapbout DIN 933 8.8 galvanisch verzinkt M8x100 mm
Artikelnummer: W50456572
- Zeskanttapbout DIN 933 verzinkt
- Kobout
- Type 2933EV08100
- 2933EV08100
Vanaf 100
Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
Merk Kobout
Type 2933EV08100
2933EV08100
Normering DIN-ISO: 933
Kwaliteit: 8.8
Aandrijving: buitenzeskant
Draadvorm: metrisch
Kopvorm: buitenzeskantkop
Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
UItvoering: staal-ijzer
ROHS-conform: ja
Kobout Zeskanttapbout DIN 933 verzinkt 2933EV08100 kopen?
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 2933EV08100 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productgroep | Zeskanttapbouten |
| Productsoort | Zeskanttapbout DIN 933 verzinkt |
| Type | 2933EV08100 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Normering DIN-ISO | 933 |
| Lengte | 100 mm |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Diameter | 8 mm |
| Draadvorm | Metrisch |
| Draadlengte | 100 mm |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Kophoogte | 5,3 mm |