Kobout 2933EV10130 zeskanttapbout DIN 933 8.8 galvanisch verzinkt M10x130 mm
Artikelnummer: W50456596
- Zeskanttapbout DIN 933 verzinkt
- Kobout
- Type 2933EV10130
- 2933EV10130
Vanaf 50
Incl. 21,00% BTW
Merk Kobout
Type 2933EV10130
2933EV10130
ROHS-conform: ja
Kobout Zeskanttapbout DIN 933 verzinkt 2933EV10130 kopen?
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 2933EV10130 |
| Type | 2933EV10130 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Normering DIN-ISO | 933 |
| Lengte | 130 mm |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Diameter | 10 mm |
| Draadvorm | Metrisch |
| Draadlengte | 130 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Kophoogte | 6,4 mm |