Kobout 4125A405K sluitring DIN 125A RVS A4 M5
Artikelnummer: W50458180
- Sluitring DIN 125A RVS A4
- Kobout
- Type 4125A405K
- 4125A405K
- 8716024159472
Vanaf 1000
€ 25,57 per 1000 stuks
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Sluitring DIN 125A RVS A4
-
Merk Kobout
-
Type 4125A405K
-
4125A405K
-
8716024159472
-
Normering DIN-ISO: 125A
-
Kwaliteit: A4
-
UItvoering: roestvaststaal
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Sluitring DIN 125A RVS A4 4125A405K kopen?
-
Kobout Sluitring DIN 125A RVS en meer Sluitringen en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4125A405K |
| EAN artikel | 8716024159472 |
| Intrastat CBS code | 73182200 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Ringen - Sluitringen - Sluitring DIN 125A RVS |
| Productgroep | Sluitringen |
| Productsoort | Sluitring DIN 125A RVS A4 |
| Type | 4125A405K |
| Minimum besteleenheid | 1000 stuks |
| Normering DIN-ISO | 125A |
| Kwaliteit | A4 |
| Diameter | 5 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Dikte | 1 mm |
| Uitvoering | Roestvaststaal |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 1000 stuks |