Kobout 2ISO4014VI16055 zeskantbout ISO 4014 8.8 thermisch verzinkt ISO-passend M16x55 mm
Artikelnummer: W50464519
- Zeskantbout ISO 4014 thermisch verzinkt
- Kobout
- Type 2ISO4014VI16055
- 2ISO4014VI16055
- 8720096073710
Vanaf 200
€ 198,67 per 200 stuks
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Zeskantbout ISO 4014 thermisch verzinkt
-
Merk Kobout
-
Type 2ISO4014VI16055
-
2ISO4014VI16055
-
8720096073710
-
Normering DIN-ISO: 4014
-
Kwaliteit: 8.8
-
Aandrijving: buitenzeskant
-
Draadvorm: metrisch
-
Kopvorm: buitenzeskantkop
-
Oppervlaktebehandeling: thermisch verzinkt ISO-passend
-
UItvoering: staal-ijzer
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Zeskantbout ISO 4014 thermisch verzinkt 2ISO4014VI16055 kopen?
-
Kobout Zeskantbout ISO 4014 verzinkt en meer Zeskantbouten en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 2ISO4014VI16055 |
| EAN artikel | 8720096073710 |
| Intrastat CBS code | 73181588 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Zeskantbouten - Zeskantbout ISO 4014 verzinkt |
| Productgroep | Zeskantbouten |
| Productsoort | Zeskantbout ISO 4014 thermisch verzinkt |
| Type | 2ISO4014VI16055 |
| Minimum besteleenheid | 200 stuks |
| Normering DIN-ISO | 4014 |
| Lengte | 55 mm |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Diameter | 16 mm |
| Aandrijving | Buitenzeskant |
| Draadvorm | Metrisch |
| Draadlengte | 38 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Kophoogte | 10 mm |
| Spoed | 2 |
| Kopvorm | Buitenzeskantkop |
| Oppervlaktebehandeling | Thermisch verzinkt ISO-passend |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 200 stuks |