Kobout 71440EV12 sluitring vlak voor gaffelpennen DIN 1440 galvanisch verzinkt M12
Artikelnummer: W50476241
- Sluitring DIN 1440 verzinkt
- Kobout
- Type 71440EV12
- 71440EV12
- 8716024064097
Vanaf 500
€ 82,67 per 500 stuks
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Sluitring DIN 1440 verzinkt
-
Merk Kobout
-
Type 71440EV12
-
71440EV12
-
8716024064097
-
Normering DIN-ISO: 1440
-
Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
-
UItvoering: staal-ijzer
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Sluitring DIN 1440 verzinkt 71440EV12 kopen?
-
Kobout Sluitring DIN 1440 verzinkt en meer Sluitringen en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 71440EV12 |
| EAN artikel | 8716024064097 |
| Intrastat CBS code | 73182200 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Ringen - Sluitringen - Sluitring DIN 1440 verzinkt |
| Productgroep | Sluitringen |
| Productsoort | Sluitring DIN 1440 verzinkt |
| Type | 71440EV12 |
| Minimum besteleenheid | 500 stuks |
| Normering DIN-ISO | 1440 |
| Diameter | 12 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisch verzinkt |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 500 stuks |