Kobout 3912EV06170 binnenzeskantbout cilinderkop DIN 912 8.8 galvanisch verzinkt M6x170 mm
Artikelnummer: W50481203
  • Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt
  • Kobout
  • Type 3912EV06170
  • 3912EV06170
Let op!
  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 3912EV06170
  • 3912EV06170
  • Normering DIN-ISO: 912
  • Aandrijving: binnenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: cilinderkop
  • Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt 3912EV06170 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 3912EV06170
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Metaalschroeven
Productsoort Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt
Type 3912EV06170
Minimum besteleenheid 200 stuks
Normering DIN-ISO 912
Lengte 170 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 6 mm
Aandrijving Binnenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 18 mm
Sleutelwijdte 5 mm
Kophoogte 6 mm
Spoed 1
Kopdiameter 10 mm