Kobout 3912EV916170 binnenzeskantbout cilinderkop DIN 912 10.9 galvanisch verzinkt M16x170 mm
Artikelnummer: W50481212
  • Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt
  • Kobout
  • Type 3912EV916170
  • 3912EV916170
  • Merk Kobout
  • Type 3912EV916170
  • 3912EV916170
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt 3912EV916170 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 3912EV916170
Type 3912EV916170
Minimum besteleenheid 25 stuks
Normering DIN-ISO 912
Lengte 170 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 16 mm
Aandrijving Binnenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 38 mm
Sleutelwijdte 14 mm
Kophoogte 16 mm
Spoed 2
Kopdiameter 24 mm