Kobout 3912EV918180 binnenzeskantbout cilinderkop DIN 912 10.9 galvanisch verzinkt M18x180 mm
Artikelnummer: W50481224
  • Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt
  • Kobout
  • Type 3912EV918180
  • 3912EV918180
  • Merk Kobout
  • Type 3912EV918180
  • 3912EV918180
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt 3912EV918180 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 3912EV918180
Type 3912EV918180
Minimum besteleenheid 25 stuks
Normering DIN-ISO 912
Lengte 180 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 18 mm
Aandrijving Binnenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 40 mm
Sleutelwijdte 14 mm
Kophoogte 18 mm
Spoed 2,5
Kopdiameter 27 mm