Kobout 3912EV30190 binnenzeskantbout cilinderkop DIN 912 8.8 galvanisch verzinkt M30x190 mm
Artikelnummer: W50481233
  • Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt
  • Kobout
  • Type 3912EV30190
  • 3912EV30190
  • Merk Kobout
  • Type 3912EV30190
  • 3912EV30190
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt 3912EV30190 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 3912EV30190
Type 3912EV30190
Minimum besteleenheid 5 stuks
Normering DIN-ISO 912
Lengte 190 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 30 mm
Aandrijving Binnenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 72 mm
Sleutelwijdte 22 mm
Kophoogte 30 mm
Spoed 3,5
Kopdiameter 45 mm