Kobout 47972A242050 zelftappende schroef verzonken kop DIN 7972 RVS A2 4,2x50 mm
Artikelnummer: W50485381
- Plaatschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 7972C RVS A2
- Kobout
- Type 47972A242050
- 47972A242050
- 8716024921192
Vanaf 500
€ 50,11 per 500 stuks
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Plaatschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 7972C RVS A2
-
Merk Kobout
-
Type 47972A242050
-
47972A242050
-
8716024921192
-
Normering DIN-ISO: 7972
-
Kwaliteit: A2
-
Aandrijving: zaagsnede
-
Draadvorm: zelftappend
-
Kopvorm: verzonkenkop
-
UItvoering: roestvaststaal
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Plaatschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 7972C RVS A2 47972A242050 kopen?
-
Kobout Plaatschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 7972 RVS en meer Plaatschroeven en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 47972A242050 |
| EAN artikel | 8716024921192 |
| Intrastat CBS code | 73181410 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Plaatschroeven - Plaatschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 7972 RVS |
| Productgroep | Plaatschroeven |
| Productsoort | Plaatschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 7972C RVS A2 |
| Type | 47972A242050 |
| Minimum besteleenheid | 500 stuks |
| Normering DIN-ISO | 7972 |
| Lengte | 50 mm |
| Kwaliteit | A2 |
| Diameter | 4,2 mm |
| Aandrijving | Zaagsnede |
| Draadvorm | Zelftappend |
| Kophoogte | 2.5 mm |
| Kopdiameter | 8,1 mm |
| Kopvorm | Verzonkenkop |
| Uitvoering | Roestvaststaal |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 500 stuks |