Kobout 67981EV35050 zelftappende plaatschroef pancilinderkop Phillipsdrive (kruiskop) DIN 7981 verzinkt 3,5x50 mm
Artikelnummer: W50485805
- Plaatschroef cilinderkop Phillips DIN 7981CH verzinkt
- Kobout
- Type 67981EV35050
- 67981EV35050
- 8716024444653
Vanaf 200
€ 21,43 per 200 stuks
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Plaatschroef cilinderkop Phillips DIN 7981CH verzinkt
-
Merk Kobout
-
Type 67981EV35050
-
67981EV35050
-
8716024444653
-
Normering DIN-ISO: 7981
-
Draadvorm: zelftappend
-
Kopvorm: pancilinderkop
-
Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
-
UItvoering: staal-ijzer
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Plaatschroef cilinderkop Phillips DIN 7981CH verzinkt 67981EV35050 kopen?
-
Kobout Plaatschroef cilinderkop Phillips DIN 7981CH verzinkt en meer Plaatschroeven en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 67981EV35050 |
| EAN artikel | 8716024444653 |
| Intrastat CBS code | 73181491 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Plaatschroeven - Plaatschroef cilinderkop Phillips DIN 7981CH verzinkt |
| Productgroep | Plaatschroeven |
| Productsoort | Plaatschroef cilinderkop Phillips DIN 7981CH verzinkt |
| Type | 67981EV35050 |
| Minimum besteleenheid | 200 stuks |
| Normering DIN-ISO | 7981 |
| Lengte | 50 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Aandrijving | Philipsdrive 2 |
| Draadvorm | Zelftappend |
| Kophoogte | 2,6 mm |
| Kopdiameter | 6.9 mm |
| Kopvorm | Pancilinderkop |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisch verzinkt |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 200 stuks |