Kobout 47500CA206010Z taptite zelfdraadvormende bolcilinderkopschroef DIN 7500-C pozidrive A2 M6x10 mm
Artikelnummer: W50486840
  • Schroef zelftappend cilinderkop Pozidriv DIN 7500C RVS A2
  • Kobout
  • Type 47500CA206010Z
  • 47500CA206010Z
Let op!
  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 47500CA206010Z
  • 47500CA206010Z
  • Normering DIN-ISO: 7500C
  • Kwaliteit: A2
  • Aandrijving: pozidrive
  • Draadvorm: zelfdraadvormend
  • Kopvorm: bolcilinderkop
  • UItvoering: roestvaststaal
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Schroef zelftappend cilinderkop Pozidriv DIN 7500C RVS A2 47500CA206010Z kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 47500CA206010Z
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Schroeven zelftappend
Productsoort Schroef zelftappend cilinderkop Pozidriv DIN 7500C RVS A2
Type 47500CA206010Z
Minimum besteleenheid 500 stuks
Normering DIN-ISO 7500C
Lengte 10 mm
Kwaliteit A2
Diameter 6 mm
Aandrijving Pozidriv
Draadvorm Zelfdraadvormend
Kophoogte 4.75 mm
Kopdiameter 12 mm