Kobout 47500CA206008TX taptite zelfdraadvormende bolcilinderkopschroef DIN 7500-C T-ster A2 M6x8 mm
Artikelnummer: W50486908
  • Schroef zelftappend cilinderkop Torx DIN 7500C RVS
  • Kobout
  • Type 47500CA206008TX
  • 47500CA206008TX
Let op!
  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 47500CA206008TX
  • 47500CA206008TX
  • Normering DIN-ISO: 7500C
  • Kwaliteit: A2
  • Aandrijving: t -ster
  • Draadvorm: zelfdraadvormend
  • Kopvorm: bolcilinderkop
  • UItvoering: roestvaststaal
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Schroef zelftappend cilinderkop Torx DIN 7500C RVS 47500CA206008TX kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 47500CA206008TX
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Schroeven zelftappend
Productsoort Schroef zelftappend cilinderkop Torx DIN 7500C RVS
Type 47500CA206008TX
Minimum besteleenheid 500 stuks
Normering DIN-ISO 7500C
Lengte 8 mm
Kwaliteit A2
Diameter 6 mm
Aandrijving T-ster
Draadvorm Zelfdraadvormend
Kophoogte 4.75 mm
Kopdiameter 12 mm