Kobout 67516AEV03006 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolcilinderkop Phillipsdrive (kruiskop) DIN 7516A verzinkt M3x6 - W50487080 - afbeelding 1
Kobout 67516AEV03006 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolcilinderkop Phillipsdrive (kruiskop) DIN 7516A verzinkt M3x6 mm
Artikelnummer: W50487080
  • Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
  • Kobout
  • Type 67516AEV03006
  • 67516AEV03006
Let op!
  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 67516AEV03006
  • 67516AEV03006
  • Normering DIN-ISO: 7516A
  • Draadvorm: zelfdraadsnijdend
  • Kopvorm: bolcilinderkop
  • Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt 67516AEV03006 kopen?
  • Kobout Schroef zelftappend bolcilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 67516AEV03006
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend bolcilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
Productgroep Snijschroeven
Productsoort Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
Type 67516AEV03006
Minimum besteleenheid 1000 stuks
Normering DIN-ISO 7516A
Lengte 6 mm
Diameter 3 mm
Aandrijving Philipsdrive 1
Draadvorm Zelfdraadsnijdend
Kophoogte 2,4 mm
Spoed 0.5
Kopdiameter 6 mm