Kobout 67516AEV03010 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolcilinderkop Phillipsdrive DIN 7516A galvanisch verzinkt M3x10 - W50487082 - afbeelding 1
Kobout 67516AEV03010 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolcilinderkop Phillipsdrive DIN 7516A galvanisch verzinkt M3x10 mm
Artikelnummer: W50487082
  • Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
  • Kobout
  • Type 67516AEV03010
  • 67516AEV03010
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 67516AEV03010
  • 67516AEV03010
  • Normering DIN-ISO: 7516A
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt 67516AEV03010 kopen?
  • Kobout Schroef zelftappend bolcilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 67516AEV03010
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend bolcilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
Productgroep Snijschroeven
Productsoort Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
Type 67516AEV03010
Minimum besteleenheid 1000 stuks
Normering DIN-ISO 7516A
Lengte 10 mm
Diameter 3 mm
Aandrijving Philipsdrive 1
Draadvorm Zelfdraadsnijdend
Kophoogte 2,4 mm
Spoed 0.5
Kopdiameter 6 mm