Kobout 67516AEV03012 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolcilinderkop Phillipsdrive DIN 7516A galvanisch verzinkt M3x12 mm
Artikelnummer: W50487083
- Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
- Kobout
- Type 67516AEV03012
- 67516AEV03012
Vanaf 1000
Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
Merk Kobout
Type 67516AEV03012
67516AEV03012
Normering DIN-ISO: 7516A
Draadvorm: zelfdraadsnijdend
Kopvorm: bolcilinderkop
ROHS-conform: ja
Kobout Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt 67516AEV03012 kopen?
Kobout Schroef zelftappend bolcilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 67516AEV03012 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend bolcilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt |
| Productgroep | Snijschroeven |
| Productsoort | Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt |
| Type | 67516AEV03012 |
| Minimum besteleenheid | 1000 stuks |
| Normering DIN-ISO | 7516A |
| Lengte | 12 mm |
| Diameter | 3 mm |
| Aandrijving | Philipsdrive 1 |
| Kophoogte | 2,4 mm |
| Spoed | 0.5 |
| Kopdiameter | 6 mm |