Kobout 67516AEV05016 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolcilinderkop Phillipsdrive DIN 7516A galvanisch verzinkt M5x16 - W50487093 - afbeelding 1
Kobout 67516AEV05016 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolcilinderkop Phillipsdrive DIN 7516A galvanisch verzinkt M5x16 mm
Artikelnummer: W50487093
  • Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
  • Kobout
  • Type 67516AEV05016
  • 67516AEV05016
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 67516AEV05016
  • 67516AEV05016
  • Normering DIN-ISO: 7516A
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt 67516AEV05016 kopen?
  • Kobout Schroef zelftappend bolcilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 67516AEV05016
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend bolcilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
Productgroep Snijschroeven
Productsoort Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
Type 67516AEV05016
Minimum besteleenheid 500 stuks
Normering DIN-ISO 7516A
Lengte 16 mm
Diameter 5 mm
Aandrijving Philipsdrive 2
Draadvorm Zelfdraadsnijdend
Kophoogte 3,8 mm
Spoed 0.8
Kopdiameter 10 mm