Kobout 67516AEV06030 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolcilinderkop Phillipsdrive DIN 7516A galvanisch verzinkt M6x30 - W50487101 - afbeelding 1
Kobout 67516AEV06030 metaalschroef zelfdraadsnijdend bolcilinderkop Phillipsdrive DIN 7516A galvanisch verzinkt M6x30 mm
Artikelnummer: W50487101
  • Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
  • Kobout
  • Type 67516AEV06030
  • 67516AEV06030
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 67516AEV06030
  • 67516AEV06030
  • Normering DIN-ISO: 7516A
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt 67516AEV06030 kopen?
  • Kobout Schroef zelftappend bolcilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 67516AEV06030
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend bolcilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
Productgroep Snijschroeven
Productsoort Snijschroef cilinderkop Phillips DIN 7516A verzinkt
Type 67516AEV06030
Minimum besteleenheid 500 stuks
Normering DIN-ISO 7516A
Lengte 30 mm
Diameter 6 mm
Aandrijving Philipsdrive 3
Draadvorm Zelfdraadsnijdend
Kophoogte 4,6 mm
Spoed 1
Kopdiameter 12 mm