Kobout 67513AEV05016 zeskantbout zelfdraadsnijdend DIN 7513A galvanisch verzinkt M5x16 mm
Artikelnummer: W50487147
- Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt
- Kobout
- Type 67513AEV05016
- 67513AEV05016
Vanaf 500
Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
Merk Kobout
Type 67513AEV05016
67513AEV05016
Normering DIN-ISO: 7513A
Aandrijving: buitenzeskant
Draadvorm: zelfdraadsnijdend
Kopvorm: buitenzeskantkop
ROHS-conform: ja
Kobout Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt 67513AEV05016 kopen?
Kobout Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 67513AEV05016 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt |
| Productgroep | Snijschroeven |
| Productsoort | Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt |
| Type | 67513AEV05016 |
| Minimum besteleenheid | 500 stuks |
| Normering DIN-ISO | 7513A |
| Lengte | 16 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Kophoogte | 3.5 mm |