Kobout 67513AEV04025 zeskantbout zelfdraadsnijdend DIN 7513-A galvanisch verzinkt M4x25 mm
Artikelnummer: W50487165
- Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt
- Kobout
- Type 67513AEV04025
- 67513AEV04025
Vanaf 1000
Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
Merk Kobout
Type 67513AEV04025
67513AEV04025
Normering DIN-ISO: 7513A
Aandrijving: buitenzeskant
Draadvorm: zelfdraadsnijdend
Kopvorm: buitenzeskantkop
Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
UItvoering: staal-ijzer
ROHS-conform: ja
Kobout Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt 67513AEV04025 kopen?
Kobout Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt en meer Schroeven zelftappend en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 67513AEV04025 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelftappend - Schroef zelftappend zeskantkop DIN 7513A verzinkt |
| Productgroep | Snijschroeven |
| Productsoort | Snijschroef zeskantkop DIN 7513A verzinkt |
| Type | 67513AEV04025 |
| Minimum besteleenheid | 1000 stuks |
| Normering DIN-ISO | 7513A |
| Lengte | 25 mm |
| Diameter | 4 mm |