Ellen tochtstripnagel RVS 1 kg 850100904
Artikelnummer: W51010000
- Tochtstripnagel RVS 1 kg
- Ellen
- RVS
- 850100904
- 8711286904068
Vanaf 1
€ 57,50 per kg
14,38 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Tochtstripnagel RVS 1 kg
-
Ellen
-
Type RVS
-
850100904
-
8711286904068
-
Toepassing: voor het bevestigen van Ellen tochtprofielen
-
Ellen tochtstripnagel RVS 1 kg 850100904 kopen?
-
Ellen Tochtstripnagel en meer Tochtstripnagels en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 850100904 |
| EAN artikel | 8711286904068 |
| Intrastat CBS code | 73170090 |
| Artikel ID | N10095767 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Nagels - Tochtstripnagels - Tochtstripnagel |
| Productgroep | Tochtstripnagels |
| Productsoort | Tochtstripnagel RVS 1 kg |
| Type | RVS |
| Minimum besteleenheid | 1 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 kg |
| Model | RVS |
| Lengte | 25 mm |
| Diameter | 1.6 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Metaal |
| Verpakking | Doos |