Ellen Matic valdorpel aluminium Extra 103 cm 200500105
Artikelnummer: W51010160
- Valdorpel Ellen Matic Extra 103 cm
- Ellen
- Ellen Matic Extra
- 200500105
- 8711286219650
Vanaf 10
€ 254,01 per 10 stuks
9,63 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 7,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Valdorpel Ellen Matic Extra 103 cm
-
Ellen
-
Type Ellen Matic Extra
-
200500105
-
8711286219650
-
Toepassing: binnen- en buitendeuren in beschutte omgeving
-
Montage in of op de deur
-
Dichting door middel van siliconenprofiel
-
Freesmaat: 11-25 mm
-
Kier minimaal-maximaal: 3-15 mm
-
Maximale slag: 12 mm
-
Ellen Matic valdorpel aluminium Extra 103 cm 200500105 kopen?
-
Ellen Valdorpel aluminium en meer Dorpelstrips en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 200500105 |
| EAN artikel | 8711286219650 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095534 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelstrips - Valdorpel aluminium |
| Productgroep | Valdorpels |
| Productsoort | Valdorpel Ellen Matic Extra 103 cm |
| Type | Ellen Matic Extra |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 1030 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Materiaal | Aluminium en silicone seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Zak |
| Maximale kier | 15 mm |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |