Ellen ondergeleiderail hefschuifdeur bovenrail ABRP 957 600 cm 711350960
Artikelnummer: W51010278
- Profiel voor hefschuifdeur bovenrail ABRP 957 600 cm
- Ellen
- ABRP 957
- 711350960
- 8711286472628
Vanaf 10
€ 597,72 per 10 stuks
25,62 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Profiel voor hefschuifdeur bovenrail ABRP 957 600 cm
-
Ellen
-
Type ABRP 957
-
711350960
-
8711286472628
-
Toepassing: Bovenrail voor hefschuifdeuren
-
Montage met schroeven, vrijwel onzichtbaar
-
Toepasbaar in combinatie met AORP 895
-
Ellen ondergeleiderail hefschuifdeur bovenrail ABRP 957 600 cm 711350960 kopen?
-
Ellen Schuifdeur ondergeleiderail RVS en meer Schuifdeurrails en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 711350960 |
| EAN artikel | 8711286472628 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10925547 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Schuifdeurbeslag - Schuifdeurrails - Schuifdeur ondergeleiderail RVS |
| Productgroep | Hefschuifdeur profielen |
| Productsoort | Profiel voor hefschuifdeur bovenrail ABRP 957 600 cm |
| Type | ABRP 957 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 6000 mm |
| Breedte | 42 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Bewerking | Geanodiseerd |
| Kleur | Zilver |
| Verpakking | Koker |
| Toepassing | Hefschuifdeuren |
| Montage | Schroeven |