Ellen ondergeleiderail hefschuifdeur onderrail AORP 895/RVS 400 cm 710950940
Artikelnummer: W51010285
- Profiel voor hefschuifdeur onderrail AORP 895/RVS 400 cm
- Ellen
- AORP 895-896 RVS
- 710950940
- 8711286472468
Vanaf 5
€ 380,49 per 5 stuks
28,87 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Profiel voor hefschuifdeur onderrail AORP 895/RVS 400 cm
-
Ellen
-
Type AORP 895-896 RVS
-
710950940
-
8711286472468
-
Toepassing: Onderrail voor hefschuifdeuren met RVS slijtvaste looprail
-
Verdekt schroefbaar
-
Looprail voorzien van neopreendichting
-
Derhalve alleen afkitten aan de kopzijde
-
Geen vervuiling in de schroefgaten
-
Ellen ondergeleiderail hefschuifdeur onderrail AORP 895/RVS 400 cm 710950940 kopen?
-
Ellen Schuifdeur ondergeleiderail RVS en meer Schuifdeurrails en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 710950940 |
| EAN artikel | 8711286472468 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10925544 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Schuifdeurbeslag - Schuifdeurrails - Schuifdeur ondergeleiderail RVS |
| Productgroep | Hefschuifdeur profielen |
| Productsoort | Profiel voor hefschuifdeur onderrail AORP 895/RVS 400 cm |
| Type | AORP 895-896 RVS |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Verpakkingseenheid | 5 stuks |
| Lengte | 4000 mm |
| Breedte | 42 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium met RVS |
| Bewerking | Geanodiseerd |
| Kleur | Zilver |
| Verpakking | Koker |
| Toepassing | Hefschuifdeuren |
| Montage | Schroeven |