Artikelnummer: W51010308
  • Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Plate beschermplaat RVS 103 cm
  • Ellen
  • Elegance Protection Plate RVS
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
  • Verzenden met UPS
Levertijd: 10 werkdagen
Let op!
  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Video algemeen
Video algemeen
Beschrijving
  • Ellen
  • Type Elegance Protection Plate RVS
  • Toepassing: voor de bescherming van de onderkant van de deur tegen beschadigingen
  • Montage door middel van zelfklevende tape (standaard) of met schroeven (optie)
  • toepassing: Binnendeuren
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 209003103
EAN artikel 8711286236244
Intrastat CBS code 76042990
Artikel ID N10959979
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Elton
EAN leverancier 8711286000012
Merk Ellen
Productclassificatie IJzerwaren - Profielen - Platen - Schopplaten - Schopplaat RVS
Productgroep Accessoires schopplaat
Productsoort Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Plate beschermplaat RVS 103 cm
Minimum besteleenheid 5 stuks
Verpakkingseenheid 5 stuks
Lengte 1030 mm
Breedte 58 mm
Hoogte 2 mm