Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Plate bescherm schopplaat RVS 103 cm 209003103
Artikelnummer: W51010308
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Plate beschermplaat RVS 103 cm
- Ellen
- Elegance Protection Plate RVS
- 209003103
- 8711286236244
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Video algemeen
Beschrijving
-
Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Plate beschermplaat RVS 103 cm
-
Ellen
-
Type Elegance Protection Plate RVS
-
209003103
-
8711286236244
-
Toepassing: voor de bescherming van de onderkant van de deur tegen beschadigingen
-
Bij toepassing van de Elegance Casstte met valdorpel op een glazen deuren dient de Protection Plate als schaduwprofiel voor een mooie afwerking
-
Montage door middel van zelfklevende tape (standaard) of met schroeven (optie)
-
toepassing: Binnendeuren
-
Ellen Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Plate bescherm schopplaat RVS 103 cm 209003103 kopen?
-
Ellen Schopplaat RVS en meer Schopplaten en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 209003103 |
| EAN artikel | 8711286236244 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10959979 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Platen - Schopplaten - Schopplaat RVS |
| Productgroep | Accessoires schopplaat |
| Productsoort | Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance Protection Plate beschermplaat RVS 103 cm |
| Type | Elegance Protection Plate RVS |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Verpakkingseenheid | 5 stuks |
| Lengte | 1030 mm |
| Breedte | 58 mm |
| Hoogte | 2 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | RVS |
| Bewerking | Geanodiseerd |
| Verpakking | Zak |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Bescherming |
| Montage | Schroeven |
Aanbevolen producten
-
Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette RVS 100 cm 208000310
W51010314
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette RVS 100 cm
- Ellen
- Elegance cassette RVS
- 208000310
- 8711286236220
Vanaf 5 € 48,65 per stuk 18,45 € off -27,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 65,43 per stuk 1,68 € off -2,5% Incl. 21,00% BTW -
Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette zwart 100 cm 208000410
W51010315
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette zwart 100 cm
- Ellen
- Elegance cassette zwart
- 208000410
- 8711286236237
Vanaf 5 € 243,27 per 5 stuks 18,45 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette 100 cm 208000510
W51010397
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette 100 cm
- Ellen
- Elegance cassette zilver
- 208000510
- 8711286893706
Vanaf 6 € 38,93 per stuk 14,77 € off -27,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 52,35 per stuk 1,34 € off -2,5% Incl. 21,00% BTW